Programació

Setmanalment anirem publicant a les xarxes socials i actualitzant aquesta pàgina.

 

DIVENDRES 26 JULIOL

ESCENARI TAQUILLA INVERSA

22:00h – Inauguració amb La Xalera, acompanyats dels Gaiters de Forcall i Pena-Roja

 

ESCENARI ROCAMOLA

00:00h –

01:30h – Actuació AZERO

03:15h – Actuació LA KINKY BAND

06:30h – Actuació 3 DE PEGO

 

DISSABTE 27 JULIOL

ESCENARI PLAÇA

11:00h – Taller Infantil No Dirigit

11:00h – Presentació Projecte Terra Plena de Vida

11:30h – Xerrada “Vida rural i comunitària”. Participa: Lakabe (Navarra), El Mas Boixanc (Tarragona), Olla (València), Barchel (València).

13:00h – Vermut Musical amb els Tigres del Maestrat

13:30h – Visita Guiada Exposició “Geografies de conflicte i confluència: Maquis i masovers als Ports” de Lluís Ibàñez

15:00h – Djs Animal Sound 

17:00h – The Circus Show

18:30h – Actuació de Muixerangues 

  • Muixeranga de La Plana
  • Conlloga
  • Muixeranga de Vinaròs

21:00h – Teatre Parla Cony Parla de la Companyia Unaovarias

22:00h – Dj Bruixa

 

ESCENARI TAQUILLA INVERSA

13:00h – Bach a l’Aplec per Jaume Fabregat

17:00h – Teatre de l’Oprimit amb “La Guitza”

20:00h – Circ Jacinto Sifón Fontana

 

ESCENARI BARRANK ROCK

17:00h – Actuació EIXAM

18:00h – Actuació ESPARDENYES

19:15h – Actuació MIM

20:30h – Actuació LA FULLA KADUKA

21:45h – Actuació TITO PONTET

23:00h – Actuació RADIO RUDE

 

ESCENARI ROCAMOLA

00:00h – Actuació PUPIL·LES

01:15h – Actuació LOS DRAPS

02:45h – Actuació EBRI KNIGHT

04:15h – Actuació INSERSHOW

06:45h – Djs CALMANT SYSTEM

 

DIUMENGE 28 JULIOL

ESCENARI PLAÇA

09:00h – Caminada Camí Vell Ermita (6km).

11:00h – Taller JUGAFUSTA

12:00h – Visita Guiada Exposició “Geografies de conflicte i confluència: Maquis i masovers als Ports” de Lluís Ibàñez

16:00h – Paella monumental

16:30h – 

17:15h –

18:00h – Actuació de DANSA GUERRERA DE TODOLELLA

18:30h – Cloenda Aplec

18:45h – 

 

EXPOSICIONS DURANT L’APLEC

 

MAQUIS I MASOVERS “Geografies de conflicte i confluència: Maquis i masovers als Ports” de Lluís Ibàñez.

Horari: Dissabte i diumenge de 11h a 14h i de 17h a 20h.

Escenari PLAÇA

EXPOSICIÓ ESTELLÉS I CARLES SALVADOR

Horari: Dissabte de 11h a 14h i de 17h a 20h. Diumenge de 12h a 14h.

Museu Etnològic.

XERRADA “VIDA RURAL I COMUNITÀRIA”

Participants: Lakabe (Navarra); El Mas Boixanc (Tarragona); Olla (València); Barchel (València).

Horari: Dissabte 11:30h.

Escenari PLAÇA